Sklep z kawą Bydgoszcz

sklep z kawą w Bydgoszczy

Sklep FRATELLI CAFFEE – ul. Dworcowa 18 Bydgoszcz

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego z kawą w centrum Bydgoszczy. W ofercie znajduje się pyszna kawa wypalana w tradycyjnych bębnach przez najlepszych lokalnych specjalistów. Sprzedajemy kawę rzemieślniczą w opakowaniach o kilku różnych gramaturach oraz dajemy możliwość spersonalizowania opakowania według własnej wizji (np. opakowanie z własnym logo firmowym). 

Sklep z kawą  Fratelli Caffee to tylko część naszego kawowego biznesu. Współpracujemy z restauracjami, hotelami, kawiarniami czy firmami eventowymi dostarczając im najlepszą kawę prosto z palarni. Sprzedajemy również hurtowe ilości kawy dla biur, zaopatrując tym samym firmy w dobrą kawę. 

Produkty idealne na prezent

Wyroby rzemieślnicze charakteryzują się nie tylko wyjątkowym smakiem i jakością, ale również oryginalnymi opakowaniami. Idealnie nadają się na upominek dla najbliższych. Są to również chętnie wybierane „gadżety” reklamowe dla firm. W naszym sklepie kupisz zarówno pojedyncze produkty, jak i zamówisz hurtowe ilości dla swojej firmy czy fundacji.  

Tworzymy zestawy upominkowe na zamówienie

Chcesz podziękować bliskim osobom w szczególny sposób? A może szykujesz upominek dla swoich kontrahentów? Odwiedź sklep z kawą Fratelli Caffee i zapytaj o szczegóły stworzenia personalnego zestawu prezentowego. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży okazjonalnych koszy prezentowych z wykorzystaniem kawy, herbaty oraz słodyczy klasy premium. 

Kawa Bydgoszcz? – odwiedź Fratelli Caffee. 

kawa Bydgoszcz