Kawa dla firm

Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę

Każda firma może liczyć na indywidualne podejście. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego my?

  • dostawa każdej ilości kawy
  • elastyczne warunki współpracy
  • bezpłatny montaż i serwis ekspresu
  • możliwość stworzenia kawy z Twoim logo
  • kawa kraftowa w cenie kawy przemysłowej!

Współpracujemy z firmami ze wszystkich branż. Dostarczamy kawę do: 

Gwarantujemy hurtowe ilości i terminowe dostawy zawsze na czas. Nawiązując z nami współpracę masz pewność, że kawa jest świeżo palona i wyróżnia się na tle kawy przemysłowej niezwykłym smakiem i aromatem. Możemy również stworzyć Twoją linię kaw z dedykowanym opakowaniem i logo Twojej firmy.

Poza kawą kraftową prosto z lokalnej palarni, oferujemy również pyszną herbatę, ręcznie wyrabiane słodkości oraz zestawy prezentowe. Możemy zaopatrzyć Twoją firmę kompleksowo w produkty najwyższej jakości.

kawa w firmie

Prowadząc kawiarnię, hotel lub restaurację musisz oferować coś więcej niż tylko dobrą kawę. Co może Ci w tym pomóc? Rozwiązanie jest proste – wysokiej jakości ziarna kawy.

Ziarna kawy to podstawowy materiał, który może stworzyć lub zgubić Twoją firmę. Aby kawa do firmy sprawdziła się najlepiej, musisz mieć dostawcę, któremu możesz ufać. Zaopatrując się w kawę w naszej kraftowej palarni w Bydgoszczy, zawsze otrzymasz wybór wysokiej jakości ziaren kaw z całego świata i profesjonalnie przeprowadzony proces palenia.

Aby kawa dla firmy smakowała w niej najlepiej, nieodzowne jest posiadanie odpowiedniego ekspresu. Jest to ważne nie tylko do kawy w biurze, która pomaga w zwiększeniu produktywności i zadowoleniu z miejsca pracy, ale także w hotelach i w restauracjach.
Oprócz kawy, Fratelli Caffee oferuje także wyselekcjonowaną gamę ekspresów do kawy dla biznesu. Pomożemy Ci w wyborze ekspresu, który odpowiada Twoim potrzebom. Zamontujemy go i dostarczymy ziarna.

Kupując kawę do swojej firmy, upewnij się, że ma ona następujące właściwości:

• Posiada silny i przyjemny aromat.
• Ziarna kawy nie są zbyt suche, tłuste, twarde ani kruche.
• Powinny być zapakowane w hermetyczne opakowanie z podaną datą palenia.
• W zależności od rodzaju palenia, jego smak powinien mieć odpowiednią intensywność, goryczkę, słodycz i dodatkowe tony.
• Najważniejszą cechą, której należy szukać w kawie, jest świeżość. Podobnie jak inne produkty spożywcze, kawa wietrzeje i psuje się. Dlatego stara kawa nigdy nie będzie dobrze smakowała.

Kawa dla firm z palarni Fratelli Caffee łączy każdą z tych cech. Wszystkie kawy wypalamy w tradycyjnych piecach bębnowych, co sprawia, że wydobywa się z nich to, co najlepsze i cenne – wyjątkowe walory smakowe. Różnicę czuć już w pierwszym kontakcie z nasza kawą.
Zapytaj o szczegóły już teraz. Przejdź do zakładki KONTAKT