Kawa do biura

kawa dla biura

Oferujemy pyszną kawę do biura, która pobudzi do kreatywnego myślenia załogę Twojej firmy oraz sprawi, że Twoi goście poczują się u Ciebie jak w najlepszej kawiarni. Oferowana kawa pochodzi z najlepszej, lokalnej palarni. Proponujemy kawę kraftową w cenie kawy przemysłowej. W przypadku dużych dostaw zapewniamy możliwość negocjacji ceny. 

Kawa do biura od Fratelli Caffee to przede wszystkim:

  • hurtowa dostawa kawy na czas
  • różne modele rozliczeń
  • sprawna instalacja i serwis ekspresu
  • możliwość personalizowania kawy z Twoim logo
  • kawa rzemieślnicza w cenie kawy przemysłowej!

W celu złożenia zapytania ofertowego gorąco zachęcamy do KONTAKTU

Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z każdego sektora gospodarki. Świeżo palona kawa, najlepsze ziarna i przystępna cena sprawiają, że oferta Fratelli Caffee jest bardzo konkurencyjna.

Dlaczego kawa do biura od Fratelli Caffee to dobry pomysł?

  • profesjonalna obsługa i dostawy na czas
  • tworzenie zestawów prezentowych z logo firmy
  • możliwość stworzenia własnej linii kaw z Twoim logo
  • produkty rzemieślnicze z różnych zakątków świata

Spotkanie biznesowe Twoim atutem

Zapraszając ważnych gości do Twojej firmy istotne jest dobre wrażenie. Podając kawę kraftową w eleganckiej filiżance, poczujesz się pewniej mając świadomość, że serwujesz produkt najwyższej jakości. 

kawa do biur

Kawa do biura

Świeżo palone ziarna kawy są niezbędne w każdej firmie, która dba o swoich pracowników, chce poprawić ich produktywność, samopoczucie i zapewnić chwile relaksu przy filiżance kawy. Zastanawiając się jaka jest najlepsza kawa do biura zwróć uwagę na zawartość kofeiny. Twoi pracownicy kojarząc: kawa biuro, często mają na myśli mocną poranną kawę, popołudniowe cappuccino lub po prostu chwile spędzone na rozmowach przy ekspresie.

Znalezienie dobrej kawy jest czasami niedocenianym aspektem prowadzenia firmy. Jeśli szukasz najlepszej kawy ziarnistej odpowiedniej dla różnych metod parzenia, nasze kawy zawsze będą zawierać najlepsze ziarna, a dostawa kawy do biura może dotrzeć już kolejnego dnia.

Świeżo palone ziarna pakujemy z myślą o optymalnej świeżości, ale także palimy w małych partiach i palimy tylko po złożeniu zamówienia. Ten proces oznacza, że kawa dla biura dostarczana do Twojej siedziby będzie zawierać najświeższe, pełne smaków ziarna kawy.

Kawa ziarnista do biura sprawdzi się najlepiej w odpowiednim ekspresie do kawy. Wiele marek ekspresów znajdziesz również naszej ofercie. Zapewnimy transport ekspresu, jego instalację, kalibrowanie oraz bieżący serwis.
Mając świetny ekspres, nie oszczędzaj na ziarnach! Nie ma sensu mieć ładnego ekspresu do kawy bez wysokiej jakości ziaren.

Smak jest oczywiście subiektywny, ale weź pod uwagę preferencje tych, którzy faktycznie będą pić kawę każdego dnia. Warto przeprowadzić krótką ankietę, aby zobaczyć, jakie smaki preferuje większość Twoich pracowników. Możesz udostępnić kwestionariusz swojemu personelowi. Zapytaj, ile filiżanek piją dziennie, czy wolą mocny aromat, niską kwasowość i jaki jest ich ulubiony styl palenia ziaren kawy.

Próbuj różnych ziaren

Możesz co kwartał kupować inny rodzaj kawy, aby pracownicy i Twoi goście mogli spróbować czegoś nowego. Pamiętaj, że zaspokojenie wszystkich jest prawie niemożliwe. Natomiast większość pracowników po prostu doceni dostęp do wysokiej jakości kawy.

Od kiedy w naszej ofercie pojawiła się kawa do biur zrozumieliśmy jak ważne jest zaspokajanie potrzeb klientów i terminowe dostarczanie im kawy w preferowanych przez nich opakowaniach. W przeciwieństwie do niektórych dostawców, nie dostarczamy 5 kg opakowań kawy, które mogą szybko stracić świeżość. Zamiast tego, możesz wybrać szereg opcji, które zawsze są zamykane w szczelnych opakowaniach z zaworami jednokierunkowymi umożliwiającymi wypuszczenie dwutlenku węgla z zamkniętej torby, bez wpuszczania tlenu. Już nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić, że kawa w biurze się zestarzeje.

Aby zainspirować się kawą do swojego biura, możesz przejrzeć wszystkie nasze opcje online (w tym specjalistyczny sprzęt do kawy i herbaty) lub porozmawiać o ofercie z naszym specjalistą po numerem telefonu 783 800 300.