Kawa do hotelu

kawa do hotelu

Wyobraź sobie hotel, który budzi w Tobie wielką sympatię. Zapewne potrafisz wymienić czynniki, które wprawiły Cię w zachwyt i jest ich prawdopodobnie kilka. My postaramy się zadbać o jeden z nich, jakże ważny dla każdego hotelu.

Smaczna, świeżo palona kawa o wyjątkowym aromacie sprawi, że goście Twojego hotelu chętnie tu wrócą i z miłą chęcią polecą go bliskim osobom. Dobra kawa w hotelu to ten element, który buduje Twoją markę, a goście na pewno docenią każdy łyk pysznej kawy. 

Kawa do hotelu od Fratelli Caffee zawsze dostarczana jest umówionym terminie. Odznacza się wysoką jakością, zdecydowanie wyższą od kaw przemysłowych. Świeżo palona kawa pochodzi z lokalnej palarni, gdzie jest wypalana w tradycyjnych piecach bębnowych. To jednak nie wszystko! Specjaliści z Fratelli Caffee sprawnie zamontują dla Ciebie ekspres do kawy, zagwarantują jego serwis, a także zrobią dla Ciebie i Twojego personelu profesjonalne szkolenie, aby kawa zawsze była podawana w odpowiedni sposób. 

Kawa do hotelu

Chcąc zapewnić swoim gościom pełnię doznań, hotele nie mogą zapominać o tak ważnym elemencie jakim jest kawa. Kawa do hotelu musi sprawdzać się przy wielu okazjach – począwszy od porannej filiżanki podanej do śniadania, przez espresso w hotelowym barze, po kawę w salach szkoleniowych.

Imprezy takie jak konferencje, czy duże spotkania rodzinne np. wesela, sprawiają że trzeba sprawnie i szybko podać dużą ilość kawy dużej liczbie gości. Oferowanie kawy filtrowanej, którą szybko przyrządzisz z naszych mielonych kaw, jest szybkim i prostym rozwiązaniem, dzięki specjalnie przeznaczonym do tego sprzętom i ciągłym udoskonalaniu procesu filtrowania.

W przypadku hoteli ze średnim lub wysokim zapotrzebowaniem na kawę, rozważ zakup komercyjnego ekspresu filtrującego do masowego zaparzania. Aby uzyskać mniejsze ilości i większą elastyczność, poszukaj pojedynczych ekspresów do kawy z filtrem, których nie musisz podłączać do sieci wodociągowej. Rozważ samoobsługowe maszyny, z których goście mogą korzystać w czasie wolnym. Jeśli szukasz ekspresu na małe przyjęcie lub na bufet – ekspres do kawy ziarnistej z wbudowanym młynkiem zapewni gościom indywidualny wybór najlepszego napoju.

Jakość kawy powinna być zgodna z jakością innych produktów i usług, które składają się na wszystkie doznania gości w hotelu. Wybierz świeżą kawę kraftową paloną w lokalnej palarni w Bydgoszczy, która zapewni gościom miłe doznania i sprawi, że zapamiętaj Twoje miejsce na długo. Poszukując dostawcy kawy do hotelu skontaktuj się z Fratelli Caffee. Chętnie pomożemy wybrać najlepszą kawę dla Twoich gości.