Kawa do restauracji

kawa do restauracji

Przypomnij sobie restaurację, którą lubisz, z którą wiążesz piękne i pyszne wspomnienia. Pamiętasz, co sprawia, że właśnie ta, a nie inna skradła Twoje serce? Zapewne jest kilka czynników, ale o jeden z nich z przyjemnością pomożemy Ci zadbać!

Pyszna, świeżo palona kawa w różnych odsłonach sprawi, że goście Twojej restauracji będą nie tylko wracali w jej gościnne progi, ale przyprowadzą bliskie sercu osoby. Spotkania z filiżanką dobrej kawy sprzyjają rozmowom, budowaniu wspomnień, są wspaniałym sposobem na pierwszą i kolejną randkę!

Kawa do restauracji i kawiarni od Fratelli Caffee to przede wszystkim świeżo palona kawa z lokalnej palarni, dostarczana zawsze w terminie. To jednak nie wszystko! Specjaliści z naszej firmy sprawnie zainstalują Twój ekspres do kawy, zapewnią jego serwis, a także przeprowadzą szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników. Wówczas kawa, którą zaserwujesz swoim gościom będzie nie tylko jakościowa, ale także profesjonalnie podana.

Oferujemy:

 • Świeżo paloną kawę kraftową (od 59,99 zł do 129,99 zł brutto za 1 kilogram kawy)
 • Terminowe dostawy
 • Sprawną instalację, serwis i finansowanie ekspresów
 • Ekspresy do kawy topowych marek, cieszące się intuicyjną obsługą i niezawodnością

Szeroki wybór modeli w dogodnym abonamencie:

 • umowa na 24 miesiące
 • ekspresy automatyczne w przedziale cenowym 180 zł – 656 zł
 • ekspresy kolbowe w przedziale cenowym 250 zł – 1500 zł

Abonament, który proponujemy uwzględnia:

 • Dynamicznie zmieniające się okoliczności takie, jak sezonowość czy ograniczenia związane z sytuacją pandemiczną w kraju

Jednocześnie zapewniamy:

 • Szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów – od środków chemicznych niezbędnych w gastronomii, poprzez ekologiczne kubki jednorazowe, porcelanę, aż po cukier, ciasteczka do kawy i inne
 • Szkolenia dla Ciebie i Twojego teamu

Współpracujemy z restauracjami w całej Polsce, które doceniają nas za elastyczność oraz oferowanie kawy rzemieślniczej w cenie kawy przemysłowej. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę. W tym celu przejdź do zakładki KONTAKT. 

kawa do restauracji
kawa do restauracji

Kawa z własnym logo?

Dla nas to nic trudnego! Kawa z własnym logo, to zawsze dobry pomysł. To miły wyróżnik, podkreślający wyjątkowość miejsca i dbałość o najmniejszy szczegół. Nasza kawa to wyjątkowy smak i zapadający w pamięć aromat najlepszych ziaren palonych w piecach rzemieślniczych. Specjalnie dla Ciebie wypalimy kawy klasyczne, a także aromatyzowane, zawsze świeże i zawsze z gwarancją jakości. Jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów, a każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Możemy stworzyć mieszankę specjalnie wpasowującą się w Twój gust i smak, opatrując opakowanie Twoim logo. Brzmi wspaniale, prawda?

Kawa od Fratelli Caffee to:

 • Ziarna z najlepszych plantacji na świecie
 • Kawa rzemieślnicza, zawsze świeżo palona
 • Kawy klasyczne oraz aromatyzowane
 • Możliwość stworzenia mieszanki specjalnie dla Klienta
 • Profesjonalna i zaangażowana obsługa w trakcie realizacji zamówień oraz posprzedażowa
 • Elastyczna i wygodna umowa
 • Wsparcie marketingowe

Postaw na oryginalność i unikatowość! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że jest ona w zasięgu Twojej ręki.

Zaufaj ekspertom od kawy, znającym potrzeby dzisiejszego rynku.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty dostosowanej do Twoich potrzeb. Zapraszamy do świata Fratelli Caffe.

Kawa do restauracji

W każdej dobrej restauracji wiele pracy wkłada się w dostarczanie gościom najlepszych smaków na każdym talerzu. Zatem i kawa, która jest serwowana, powinna być traktowana z taką samą starannością.

W ostatnich latach, restauracje którym zależy na powracających klientach, przestawiły się na stosowanie składników wysokiej jakości – od najwyższej jakości kawałków mięsa po organiczne warzywa i własne pieczywo. Dlaczego więc nie podać kawy rzemieślniczej która do tego pasuje? Konsumenci coraz bardziej interesują się pochodzeniem i jakością spożywanych produktów, a zamawiana kawa do restauracji nie jest tego wyjątkiem.

Ponieważ lubimy słodycze, najlepsza kawa do restauracji powinna mieć nuty czekolady i karmelu, które występują w wielu deserach.

Kawa może być również używana jako coś więcej niż napój. Niektóre desery wykorzystują ją jako składnik lub jako dodatek smakowy. Na przykład tiramisu i affogato to dwa popularne desery na bazie kawy.

Kawa dla restauracji, która pasuje do dań lub deserów może nie być pierwszą rzeczą, o której myślisz otwierając restaurację. Jest to jednak szansa na zapewnienie klientom większej wartości i poprawę ich ogólnego doświadczenia wizyty w Twoim miejscu.

W wielu restauracjach nie jest już kwestią tego, czy kawa kraftowa powinna znaleźć się w menu, czy nie, ale jakie jej rodzaje możliwe są do wyboru. Teraz bardziej niż kiedykolwiek klienci oczekują wyjątkowej kawy i pysznego jedzenia. W końcu najważniejsza jest jakość – a to oznacza, że ​​żaden szczegół nie powinien zostać pominięty.