Kawa dla Fundacji

kawa pomaganie - fundacje

Lubisz pomagać? Lubisz być częścią czegoś większego? Czegoś, co sprawia, że ludzie, którzy nie mieli szczęścia w życiu, którym powinęła się noga, nie tylko mogą godniej żyć, godniej zdrowieć, ale także spełniać marzenia czy rozwijać skrzydła? Jeśli tak, to świetnie! Połączymy siły? Mamy na to kilka sposobów!

Jeśli jesteś osobą, która lubi pomagać, która czerpie siłę z tego, że za zwykłymi – niezwykłymi wyborami dnia codziennego, stoi moc i siła dla innych, jesteśmy tu dla Ciebie! W naszym sklepie postawiliśmy na coś, co nazywa się kawa misyjna. To kawa lub herbata, które mają w sobie misję i niosą realna pomoc. To kawa lub herbata, której smak stanie się Twoim ulubionym, ponieważ to za nim kryje się uśmiech potrzebujących. Wystarczy, że wybierzesz to, co lubisz najbardziej, dokonasz zakupu najwyższej jakości kawy lub herbaty, a my 10% wartości Twoich zakupów przekażemy na wybrany cel. Może okazać się, że fundacja, którą chcesz wesprzeć nie widnieje na liście fundacji, które wspomagamy, ale nic straconego! Skontaktuj się z nami, wskaż, na kim Ci zależy, a my nawiążemy współpracę. Razem naprawdę możemy więcej i więcej, i więcej.

A może właśnie prowadzisz fundację i w taki sposób wpływasz na poprawę życia innych ludzi? Jeśli tak, to wspaniale! Wyobraź sobie, że kawa stoi na półce w prawie każdym polskim domu. A co by było, gdyby ta kawa istotnie niosła pomoc? Byłoby wspaniale, prawda?

Warto pamiętać, że małymi krokami można daleko dojść, a najważniejsze to postawić ten pierwszy. Jeśli jesteś blisko fundacji, która robi i niesie dobro, skontaktuj się z nami. Nawiążmy współpracę, pomagajmy razem. Jesteśmy otwarci i gotowi na niesienie ciepła. Nasza kawa stanie się „cegiełką”, która stawiana jedna po drugiej – zbuduje wspaniały, okazały pałac. Jako podróżnicy po różnych zakątkach świata, ludzie świadomi ogromu niesprawiedliwości i krzywd, ale także jako miłośnicy kawy – jesteśmy dla Ciebie. Nasza świadomość, chęć niesienia pomocy i Ty, mogą okazać się rozwiązaniem idealnym. Możemy nanieść na opakowania kawy logo Twojej lub bliskiej Ci fundacji. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Wychodzimy z założenia, że kiedy chce się pomagać, nie ma rzeczy niemożliwych, a więcej osób z pasją i sercem na dłoni zwyczajnie – może więcej! Połączymy siły?

„Aby samemu stać się lepszym nie musisz czekać na lepszy świat” Phil Bosmans

Stawajmy się lepsi przez dawanie. Po prostu.

Chcesz nawiązać współpracę? Przejdź do zakładki kawa dla fundacji

Przeczytane już:
Zobacz też: