Kawa Honduras

Kategorie:

Filtry:

Filtruj wg ceny
Pochodzenie:
Skład
Stopień wypelenia

Więcej o kategorii:

Kawa z Hondurasu ma na tyle charakterystyczny smak, że jeśli się w niej zakochamy to nie będziemy chcieli już pić żadnej innej. Kawowce są uprawiane na wysokości powyżej 1100 m n.p.m. i absolutnie nie są opryskiwane żadnymi pestycydami. Ich czystość i ekologiczność jest wyczuwalna w świeżo zaparzonej kawie.

Fratelli Caffee oferuje najlepszą kawę z Hondurasu prosto z palarni. Dostępne są w 3 standardowych gramaturach. Możliwe jest również indywidualne zamówienie z dedykowanym opakowaniem i przygotowaniem personalnych danych na opakowaniu (np. logo firmy). Gorąco zachęcamy do skosztowania niżej zaprezentowanych kaw z Hondurasu.

Honduras – kawa z najwyższej półki

Brazylia, Indie, Włochy… Słowem, kraje kawy. Ale mało kto wie, że wśród tych potęg znajduje się nie mniejszy potencjał kawy honduraskiej. Napar z Hondurasu, kraju Ameryki Środkowej wyróżnia się morelowym posmakiem, a także akcentami kokosowymi, orzechowymi i karmelowymi. Kawa Honduras przez to nie należy do kaw gorzkich, wręcz przeciwnie – posiada lekką nutkę prawdziwej, rozkosznej słodyczy. Plantacje kawy w Hondurasie zajmują sporą część kraju, a eksport nasion przynosi duże zyski. Praca przy kawowcach spotyka w większości kobiety – takie działanie ma na celu ich własną możliwość pracowania, a nie opiekowania się dziećmi i sprzątania domu. Plantacje nie przekraczają rozmiaru 50 hektarów. Warto też wiedzieć, że kawa z Hondurasu najlepiej smakuje, gdy jest przygotowywana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a tacy pracują właśnie dla Fratelli Caffee. To prawdziwa. dobra kawa która w każdej chwili może zagościć w eleganckiej filiżance, ulatniając swoją wspaniałą woń, którą poczuje nie tylko zaznajomiony kawosz, ale też zwykły pracownik biurowy, który potrzebuje czegoś pobudzającego na sam początek dnia. Słysząc hasło Honduras kawa pomyśl o najwyższej jakości ziaren z najlepszych plantacji na świecie.

KAWY Z INNYCH REJONÓW ŚWIATA

Poznaj smak innych kaw z naszej oferty. Poza kawą z Hondurasu możesz zakupić również kawę premium z innych zakątków świata.