Kawa na Eventy

kawa na eventy

Współpracujemy z firmami organizującymi szeroko pojęte eventy, na których istotnym elementem jest pyszna kawa kraftowa. Dostarczamy kawę do firm cateringowych, agencji eventowych, fundacji, firm organizujących targi i wielu innych podmiotów, które potrzebują kawę na imprezę. Możemy również zorganizować kompleksową obsługę tzw. mobilnej kawiarni czy stoiska z kawą. 

Kawa kraftowa od Fratelli Cafee doskonale sprawdzi się na:

  • koncertach
  • festiwalach
  • piknikach miejskich
  • festynach rodzinnych
  • targach
  • konferencjach

W celu złożenia zapytania ofertowego gorąco zachęcamy do KONTAKTU

Kawa kraftowa coraz chętniej gości na różnego rodzaju eventach jako ważny element całego wydarzenia. Organizatorzy wolą zainwestować w dobrą kawę prosto z palarni, aby ucieszyć podniebienia uczestników imprezy. Pyszna kawa rzemieślnicza z najlepszych ziaren to optymalne rozwiązanie na event, tym bardziej że Fratelli Caffee oferuje ją w przystępnej cenie.

Dlaczego kawa na eventy od Fratelli Caffee to dobry pomysł?

  • kawa świeżo palona prosto z palarni
  • najlepsze ziarna ze znanych plantacji
  • możliwość spróbowania kawy z różnych rejonów świata
  • pomoc w obliczeniu zapotrzebowania kawy na dany event

Organizujesz event? Kawa kraftowa prosto z palarni to najlepszy wybór

Czasy, w których kawa służyła wyłącznie do porannej pobudki już dawno minęły. Dziś przy kawie rozmawiamy z ludźmi na różnego rodzaju imprezach, delektujemy się nią i doceniamy jej smak oraz aromat. Warto zatem postawić na dobrą kawę i zaspokoić oczekiwania gości.   

kawa na imprezy

Kawa na eventy

Dzięki wieloletniej współpracy z kawiarniami, restauracjami i branżą hotelarską rozumiemy jak wspierać biznes dostarczając najświeższą kawę.

Kawa na eventy nie powinna być traktowana marginalnie. To jedna z rzeczy, którą wspominać będą Twoi goście.

Choć każdy w naszym zespole jest miłośnikiem kawy, my również jesteśmy ludźmi o zróżnicowanych gustach i upodobaniach. Zbadaliśmy, przetestowaliśmy i porównaliśmy każdy z tych produktów z innymi najlepszymi produktami na rynku. Jako entuzjaści kawy wypróbowaliśmy wszystko, co związane z kawą, od jednorodnych ziaren po klasyczne mieszanki. Dlatego masz pewność, że dostarczona przez nas kawa na imprezy będzie zawierała najwyższej jakości ziarna starannie wypalone w kontrolowanym procesie, która zadowoli Twoich gości.

Każda z naszych kaw, to maksimum dobrego smaku. Osiąga się go poprzez palenie w tradycyjnym piecu bębnowym i tak właśnie wypalane są nasze kawy – z najwyższą starannością. Różnica wyczuwalne jest od razu. Miłośnicy kawy mają coraz większą wiedzę na jej temat i oczekują odpowiedniego standardu, dlatego kawa na konferencje powinna być tak samo ważna jak cała oprawa.