Kawa reklamowa

kawa reklamowa

A gdybyśmy Ci powiedzieli, że znaleźliśmy sposób na zawsze trafiony, wyjątkowy i jakościowy upominek? Taki bez pudła, bez stresu, taki, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby nie tylko dlatego, że będzie pyszny, ale także dlatego, że… będzie spersonalizowany!

Mało tego! Znaleźliśmy sposób na coś, co jest jednocześnie małe i duże! Jak to możliwe? A właśnie tak, że niby mały gest, a duże wrażenie! Żeby nie trzymać Cię w niepewności, zmierzamy ku wyjawieniu patentu na świetny element skutecznego marketingu i dobrej relacji z ludźmi:

 – kawa z własnym logo!

Pewnie nie raz i nie dwa wracałeś z konferencji z długopisem z logo firmy czy niezbyt estetycznym kubkiem, z którego krzykliwie wybijała się nazwa marki. Nie wiadomo, co z takimi fantami zrobić: szkoda wyrzucić, a nie ma gdzie trzymać. Kawa natomiast jest nie tylko idealnym gadżetem reklamowym, ale także czymś, co sprawi, że klient pomyśli o Tobie z sympatią.

Któż nie ucieszy się z kawy z najwyższej jakości ziaren, na której opakowaniu przypomnisz o sobie czy swojej firmie? Kawa łagodzi obyczaje, sprzyja rozmowom, zacieśnia więzi, pomaga złapać oddech przed kolejnym dniem, dzięki niej możemy się zatrzymać i poczuć smak i aromat. Sprawdzi się nie tylko podczas konferencji, eventów, spotkań biznesowych, ale także jako upominek od firmy lub dodatek do czegoś większego.

Kawa z logo Twojej firmy to sposób na skrócenie dystansu, przypomnienie o sobie, pokazanie, że małe rzeczy mogą być jakościowe, a przede wszystkim sposób na okazanie zainteresowania drugą stroną. Taki drobny prezent, który nie będzie stał w szafce czy pałętał się po szufladzie lub kieszeni sprawi, że wizerunek Twojej firmy będzie żywy i obecny. A przecież o to chodzi, prawda?

Taki personalizowany upominek to świetny sposób dla każdego. Nie ma znaczenia wiek czy płeć. Tutaj najbardziej liczy się to, że sprawisz komuś przyjemność, prezent będzie użyteczny, a nie stanie się straszakiem, a poza wszystkim nie dasz o sobie zapomnieć w bardzo przyjemny sposób.

Dlatego zanim kolejny raz złapiesz się za głowę, szukając pomysłu na upominek czy gadżet – pomyśl o tym, że duże rzeczy można zamknąć w małych gestach. A kawa? Któż nie doceni smaku i aromatu z najwyższej półki? Po dłuższym zastanowieniu – my nikogo takiego nie znamy!

Przeczytane już:
Zobacz też: