Kawa Smakowa

Więcej o kategorii:

Według wielbicieli kawy, ten aromatyczny napój to najlepszy sposób na dobre rozpoczęcie dnia. Jej zapach i smak cudownie pobudzają zmysły i dodają energii. Czarna, z mlekiem, słodzona czy gorzka — każda z nich ma swoich fanów. A gdyby tak podkręcić smak kawy i postawić na bardziej wysublimowane smaki?

Co powiesz na kawę o smaku piernika, pomarańczy, a nawet whisky? Brzmi zachęcająco, prawda? Kawy smakowe to zupełnie nowe doznania, które zabiorą Cię w magiczną podróż pełną głębokich aromatów i pobudzą apetyt na więcej. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a testując nowe smaki, poczujesz się jak odkrywca.

Nasze kawy zawierają wyłącznie naturalne aromaty, nadają się do tradycyjnego parzenia, ale sprawdzą się również przy zastosowaniu metod alternatywnych. Zapraszamy też do nas po kawy smakowe do ekspresu.

Wielu z nas nie wyobraża sobie zrezygnować z tej małej przyjemności, jaką jest filiżanka aromatycznej kawy. Kawa smakowa to doskonały pomysł na urozmaicenie kawowego menu.