Kawa z logo

kawa z logo firmy

Kawa i herbata z własnym logo?

U nas to możliwe!

Jeśli marzy Ci się kawa i herbata z własnym logo, jeśli chcesz zaskoczyć szefa, bliskich, kontrahentów czy przyjaciół – stwórz z nami niepowtarzalne opakowanie!

Własne logo to tylko początek – wraz z nim otrzymasz produkt o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Element zaskoczenia, jakość i uśmiech obdarowanej osoby  – gwarantowane!

Jesteśmy otwarci na propozycje, ale także… na ich brak. Niezależnie czy Twoja wizja jest doprecyzowana w najdrobniejszym szczególe czy pomysł dopiero kiełkuje – pomożemy, podpowiemy i doprowadzimy do satysfakcjonującego efektu.

Kawa z własnym logo to dobra inwestycja w marketing firmy i jeden z najlepszych „gadżetów reklamowych”. Osoba obdarowana z pewnością zostanie z Tobą myślami na dłużej, a przy tym pozytywnie skojarzy Waszą relację, dzięki wyśmienitej i świeżej kawie rzemieślniczej. 

Wybierz jedną z naszych propozycji:

 • Własne logo na istniejącej już etykiecie
  wybierz opakowanie, które najbardziej Ci się podoba, a nazwę Fratelli Caffee zamienimy na Twoją!
 • Twoje logo na naszym produkcie
  Ty dostarczasz logo – my zamieszczamy je na wybranej przez Ciebie kawie lub herbacie!
 • Wsparcie grafika
  kontaktujemy Cię z grafikiem, który stworzy logo, odpowiadające Twoim potrzebom i wizji!
 • Generator etykiet – wkrótce dostępny!
  wejdź w generator etykiet, pobaw się i stwórz własne logo, typ etykiety i zobacz od razu, jak będzie wyglądał Twój produkt!

Kawa lub herbata z własnym logo, to prawie jak własna marka z najwyższej jakości produktem. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i nie zwlekaj! To łatwiejsze, niż myślisz, a rezultat można określić tylko na jeden sposób – to prawdziwy efekt wow! Proste, prawda?

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zapraszamy!

kawa z własnym logo
To nie tylko opakowanie z kawą, to nośnik Twojej marki.

Wyróżnij się na tle konkurencji dzięki niestandardowym etykietom i kawie o doskonałej jakości, którą wybierzesz z naszej oferty. Różne rodzaje kaw wypróbujesz wybierając nasze małe, 250-gramowe opakowania.

Możesz także przyjechać do naszej palarni w Bydgoszczy, gdzie z przyjemnością pokażemy Ci cały proces produkcji i na miejscu spróbujesz jak smakują nasze kawy.

Kawa z logo firmy nadrukowanym w pełnym kolorze sprawi wrażenie, że prezent dla Twoich klientów jest produktem wysokiej jakości. Zaoszczędzisz czas i pracę – ręczne etykietowanie to czasochłonne i żmudne zajęcie, a krzywe etykiety nie robią dobrego pierwszego wrażenia. Korzystając z usług Fratelli Caffee masz pewność, że odniesiesz zamierzony cel w postaci estetycznego opakowania kawy z logo Twojej firmy. 

 

Opakowanie kawy jest dla ludzi tak samo ważne jak picie kawy. Ty dostarczasz tylko logo swojej marki lub pomysł, aby Twoja kawa z logo prezentowała się tak jak chcesz, a my najświeższą kawę i opakowania, które: zajmują mało miejsca, są szczelne, odporne na zapachy, zawsze wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się najwyższą jakością projektowania i produkcji.

Kawa jest aktualnie bardzo popularna wśród młodych ludzi, którzy zwracają uwagę na niszowe marki, kraftowe produkcje i małych producentów. Ponad 66% Polaków regularnie pije kawę, a połowa rozpoczyna dzień od jej wypicia. Polska jest na 11. miejscu na świecie w spożyciu kawy.

Dlatego kawa jest bardzo wymagającym produktem funkcjonującym w bardzo konkurencyjnym otoczeniu. Pierwszym krokiem oceny jest wygląd zewnętrzny. Będziesz więc potrzebować kuszących opakowań, aby kawa z własnym logo prezentowała Twoją markę inaczej niż robią to inne firmy na rynku. To proste, połącz tylko te dwa słowa: kawa logo.