Kawa z logo

Kawa kraftowa z własnym logo

Kawa i herbata z własnym logo?

U nas to możliwe!Jeśli marzy Ci się kawa i herbata z własnym logo, jeśli chcesz zaskoczyć szefa, bliskich, kontrahentów czy przyjaciół – stwórz z nami niepowtarzalne opakowanie!

Własne logo to tylko początek – wraz z nim otrzymasz produkt o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Element zaskoczenia, jakość i uśmiech obdarowanej osoby  – gwarantowane!

Jesteśmy otwarci na propozycje, ale także… na ich brak. Niezależnie czy Twoja wizja jest doprecyzowana w najdrobniejszym szczególe czy pomysł dopiero kiełkuje – pomożemy, podpowiemy i doprowadzimy do satysfakcjonującego efektu.

Kawa z własnym logo to dobra inwestycja w marketing firmy i jeden z najlepszych „gadżetów reklamowych”. Osoba obdarowana z pewnością zostanie z Tobą myślami na dłużej, a przy tym pozytywnie skojarzy Waszą relację, dzięki wyśmienitej i świeżej kawie rzemieślniczej. 

Wybierz jedną z naszych propozycji:

 

 • Własne logo na istniejącej już etykiecie
  wybierz opakowanie, które najbardziej Ci się podoba, a nazwę Fratelli Caffee zamienimy na Twoją!
 • Twoje logo na naszym produkcie
  Ty dostarczasz logo – my zamieszczamy je na wybranej przez Ciebie kawie lub herbacie!
 • Wsparcie grafika
  kontaktujemy Cię z grafikiem, który stworzy logo, odpowiadające Twoim potrzebom i wizji!
 • Generator etykiet – wkrótce dostępny!
  wejdź w generator etykiet, pobaw się i stwórz własne logo, typ etykiety i zobacz od razu, jak będzie wyglądał Twój produkt!

Kawa lub herbata z własnym logo, to prawie jak własna marka z najwyższej jakości produktem. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i nie zwlekaj! To łatwiejsze, niż myślisz, a rezultat można określić tylko na jeden sposób – to prawdziwy efekt wow! Proste, prawda?

Zrealizuj z nami swoje marzenia! Zapraszamy!

Przejdź do KONTAKTU