Kawiarnia Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej kawiarni w pobliżu kopalni soli w Wieliczce. Dogodne położenie na szlaku turystycznym, przemiła obsługa i pyszna kawa to największe walory naszej kawiarni. Zachęcamy również do spróbowania innych produktów rzemieślniczych, w których się specjalizujemy.

Oferta kawiarni:

  • kawa
  • herbata 
  • trufle i czekolady
  • zioła na różne dolegliwości

Oferujemy wyłącznie rzemieślnicze, selektywnie dobierane wyroby najwyższej jakości z różnych zakątków świata. U nas możesz posmakować kawę z Etiopii, Gwatemali, Indii, Brazylii oraz innych rejonów świata, a także kupić unikalne wyroby do skosztowania w domu. Kawa, herbata, słodycze i zioła od Fratelli Caffee to również doskonały pomysł na upominek dla najbliższych. 

Smak i zapach podróży z całego świata

Fratelli Caffee to marka wywodząca się z podróży. Jako miłośnicy wypraw zwiedziliśmy niemal cały świat smakując przy tym lokalne wyroby z najwyższej półki. Chcemy podzielić się tym z naszymi klientami oferując rzemieślnicze produkty i dać namiastkę wytwornych smaków i aromatów. Kawiarnia w Wieliczce jest dla nas niezwykle ważnym punktem, bowiem chcemy być częścią wyjątkowego szlaku turystycznego i dać od siebie jeszcze więcej atrakcji przyjeżdżającym turystom. 

Możliwość personalizowania wyrobów

Kawiarnia Fratelli Caffee w Wieliczce jest przede wszystkim miejscem, w którym można się na chwilę zatrzymać i wypić pyszną kawę czy herbatę, delektując się przy tym oryginalnymi smakołykami. Nasza działalność jest jednak o wiele szersza. Jako że nasza kawa pochodzi prosto z palarni i stawiamy na oryginalne opakowania, macie Państwo możliwość zaprojektowania serii własnych kaw, na przykład z własnym LOGO. To doskonały sposób na wyróżnienie siebie lub własnej firmy. 

Możesz kupić również w naszym sklepie online

Jeśli nie znajdziecie Państwo sposobności na odwiedzenie naszej kawiarni Wieliczka, gorąco zachęcamy również do zakupów przez nasz sklep internetowy. Poniżej znajdują się dostępne w sprzedaży produkty rzemieślnicze, które są systematycznie uzupełniane.