Krówki z cytatami z Pisma Świętego

cukierki Boże Krówki

W życiu każdego z nas pojawiają się okazje, w których chcemy subtelnie dać znać o swojej wdzięczności, obecności, być może po prostu sprawić mały, a miły gest. Wówczas zastanawiamy się, w jaki sposób tego dokonać, by obdarowany poczuł się doceniony, zauważony i wyjątkowy, ale jednocześnie nie czuł się przytłoczony i zobowiązany.

A gdyby tak połączyć tę myśl ze wspomnieniem dzieciństwa, które większość z nas poczuje, gdy przymknie oczy, przenosząc się do babci, dziadka, może rodzinnego domu? Pamiętasz, jak babcia z kieszeni płaszcza wyjmowała małe zawiniątko i podawała Ci ukradkiem? Pamiętasz, jak rozpływały się w ustach, dając pyszny, karmelowy smak? Cukierki Boże Krówki to dla wielu smak dzieciństwa, połączony z lawiną wspomnień. Jeśli Tobie nie smakują dzieciństwem, koniecznie musisz poznać ich wyjątkową moc i wprowadzić je do swojego dorosłego życia!

Boże Krówki to rozpoznawalny na całym świecie produkt eksportowy, a one same stały się przysmakiem niemal ponadczasowym. We Fratelli Caffee kochamy słodki smak i wyjątkowość tych rarytasów, dlatego postanowiliśmy wprowadzić je do swojej oferty. Czym są dla nas?

Dla nas cukierki Boże Krówki (http://fratelli.stronazen.pl/boze-krowki/) to wspomnienia, ale też duma, ponieważ pochodzą z najlepszej mleczarni, do której mleko dostarczają okoliczni rolnicy. Nasze Krówki to jakość sama w sobie, dlatego idealnie sprawdzą się jako rozwiązanie zagwozdki, jak sprawić przyjemność małym gestem.

Kiedy zbliża się czas Pierwszych Komunii Świętych, zawierania związków małżeńskich czy choćby chęć częstowania gości firmy czymś wyjątkowym, warto sięgnąć właśnie po te niezwykłe cukierki. Sami na sobie sprawdziliśmy, że ich niepowtarzalny smak, niejako zmiękcza serca. Dlatego Boże Krówki na komunię będą świetnym dodatkiem, a Boże Krówki dla gości weselnych okażą się przemiłą firmą podziękowania. W środku czekają na Was cytaty z Pisma Świętego, które zachęcają do refleksji. Na szczęście nie trzeba ograniczać się do wyjątkowych okazji, a odrobinę przyjemności można dać sobie w każdym momencie. Nasze Boże Krówki to nasza duma, a ich symboliczne znaczenie i skojarzenie z duchowością chrześcijańską są akcentem, który bardzo sobie cenimy. Dołącz do nas – fanów słodkich pyszności i przekonaj się, że każde z powyższych słów to… słodka prawda.

Włóż ukochanej osobie Bożą Krówkę do kieszeni płaszcza i spraw, że jej dzień będzie wyjątkowy!

Przeczytane już:
Zobacz też: