O nas

Kochamy kawy

Kawy to nasza pasja. Spośród całego mnóstwa gatunków, wybieramy te najciekawsze, urzekające smakiem i aromatem. Chcemy dzielić się ich głębią, która podkreśli niepowtarzalność okazji, jak i dnia codziennego.

Harmonijnie łączymy herbaty

Tworzymy kompozycje herbat pełne wyjątkowości. Dobieramy je starannie, by mogły cieszyć aż do ostatniej kropli. To bogactwo, które za każdym razem odkrywa się na nowo z prawdziwą przyjemnością.

Podróżujemy po świecie

Dzielimy się smakami podróży pełnych wspomnień. Wschodów i zachodów słońca. Zapachów i kolorów poznanych tam i wtedy. To one inspirują nas od ponad 27 lat. Oryginalny smak to także oryginalna jakość. Dokładamy największych starań, by w naszych produktach to ona była zawsze najważniejsza.

Uwielbiamy tworzyć upominki

W trudnym okresie pandemii i zawieszenia działalności naszej ukochanej turystyki mobilizujemy siły. Kawy i herbaty Fratelli Caffee tworzymy teraz ze zdwojoną mocą.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zakupu naszych produktów, dostępnych także w pięknych zestawach prezentowych przygotowanych na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.