O nas

Wszystko co tworzymy jest zawsze z myślą o Was, odbiorcach naszych produktów! Nasze kolekcje stworzyliśmy aby jak najbardziej podzielić się z Wami smakami, które towarzyszyły nam w podróżach.

Fratelli Caffee powstało dzięki inspiracji podróżami po całym świecie. W związku z tym, że nasza firma wywodzi się wojaży i pielgrzymek postanowiliśmy zamknąć smaki, z którymi się spotykaliśmy w różnych zakątkach świata, w naszych opakowaniach. Właśnie po to aby dzielić się z Wami tym co spotkaliśmy na swojej drodze i rozbudzać Wasze zmysły. Właśnie w ten sposób powstały kolekcje rzemieślniczych kaw, herbat, ziół oraz słodyczy inspirowanych smakami świata.

Kochamy kawy!

Kawy to nasza pasja. Spośród całego mnóstwa gatunków, wybieramy te najciekawsze, urzekające smakiem i aromatem. Chcemy dzielić się ich głębią, która podkreśli niepowtarzalność okazji, jak i dnia codziennego.

Harmonijnie łączymy herbaty!

Tworzymy kompozycje herbat pełne wyjątkowości. Dobieramy je starannie, by mogły cieszyć aż do ostatniej kropli. To bogactwo, które za każdym razem odkrywa się na nowo z prawdziwą przyjemnością.

Doskonale selekcjonujemy zioła!

Rozmowy z naszymi pielgrzymami sprawiły, że największej radości z odczuwania smaków życia daje zdrowie. Toteż w tej sferze też postanowiliśmy się przygotować i stworzyć zioła na różne dolegliwości, aby pomóc i ulżyć.

Podróżujemy po świecie!

Dzielimy się smakami podróży pełnych wspomnień, wschodów i zachodów słońca. To one inspirują nas od ponad 27 lat. Oryginalny smak to także oryginalna jakość. Dokładamy największych starań, by w naszych produktach to ona była zawsze najważniejsza.

Uwielbiamy tworzyć upominki!

Każdy rok dostarcza masę okazji do obdarowania bliskich, współpracowników czy kontrahentów miłym upominkiem. Tworzymy nasze zestawy prezentowe z myślą aby odpakowywanie ich sprawiało masę radości, a w dalszej kolejności dostarczało rozkoszy Waszym zmysłom.

Zapraszamy Was serdecznie w naszą wspólną podróż pełną smaków i aromatów, gdzie Wasze zmysły przeniosą się najdalsze zakątki świata!