Palarnia kawy Gdańsk

Gdańsk palarnia kawy

Zachęcamy Państwa do zakupu kawy prosto z palarni stawiającej na wysokogatunkowe ziarna z różnych zakątków świata. Jesteśmy podróżnikami nie tylko z zamiłowania, ale również z zawodu, a dzięki podróżom odkryliśmy najlepsze plantacje kawy na świecie. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i odkryciami, stąd pomysł na palarnię kawy. 

Naszą kawę kraftową sprzedajemy dla klientów w całej Polsce, a także UE. Jest ona pakowana zgodnie z zasadami, aby maksymalnie długo zachowała świeżość. Kawa jest wypalana w piecach bębnowych. Oferujemy zarówno kawy ciemno palone, średnio palone, jak i jasno palone. 

Klientów z Gdańska i okolic gorąco zachęcamy do zakupu naszych kaw poprzez sklep internetowy lub kontakt mailowy. Wkrótce nowy punkt naszej palarni w Gdańsku. 

Kawa standardowo pakowana jest w 3 gramaturach. Duże paczki 1000g i 500g to kawa ziarnista, natomiast mniejsze opakowania do wyboru ziarnista oraz mielona. Istnieje możliwość spersonalizowania opakowania, na przykład stworzenie kawy z logo firmy. 

Palarnia kawy to najczęściej rzemieślnicza produkcja, do której potrzeba serca i cierpliwości. Tak właśnie podchodzimy do biznesu, dlatego kawa od Fratelli Caffee to pyszna i aromatyczna kawa kraftowa. 

Dla naszych klientów otworzyliśmy sklep online, aby łatwo można było nabyć smaczną kawę. Niezwłocznie po zamówieniu pakujemy kawę i wysyłamy we wskazane miejsce kurierem lub do paczkomatu. Gorąco zachęcamy do zakupów. 

 

rzemieślnicza palarnia kawy