Palarnia kawy Łódź

Łódź palarnia kawy

Świeżo palona kawa z lokalnych, polskich palarni ma nieporównywalny do niczego smak oraz zapach. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest również to, skąd pochodzą dane ziarna. To ten element decyduje o tym, czy kawa będzie bardziej słodka czy kwaśna. Nasi doświadczeni roasterzy potrafią łączyć ze sobą różne gatunki ziaren kawy w różnych proporcjach, tak aby uzyskać niepowtarzalną mieszankę. Dzięki temu uzyskujemy wyjątkowe i całkowicie nowe smaki naparu. Mieszanki ziaren kawy, które pochodzą z różnych plantacji lub charakteryzują się innym smakiem, nazywane są potocznie blendami.

Klientów z Łodzi i okolic serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej kawy kraftowej, którą można kupić poprzez nasz sklep internetowy lub zamawiając kawę mailowo. Wkrótce nowy punkt naszej palarni w Łodzi. Na życzenie klienta pakujemy kawy w dedykowane opakowanie, np. z logo firmy. 

Ziarna kawy palone są w specjalnych rzemieślniczych piecach bębnowych. Uważamy, że dobra palarnia kawy powinna charakteryzować się indywidualnym podejściem do klienta i jego oczekiwań, dlatego współpracując z kawiarniami, restauracjami czy firmami eventowymi zawsze dostosowujemy ofertę do konkretnych potrzeb.

Kawa, która pochodzi z rzemieślniczej palarni, może być również świetnym prezentem dla klientów biznesowych, dlatego dajemy możliwość umieszczenia na opakowaniach kawy logo Twojej firmy. Kawa reklamowa z całą pewnością jest lepszym pomysłem niż tradycyjne gadżety typu kalendarze czy długopisy. 

rzemieślnicza palarnia kawy