Palarnia kawy Poznań

palarnia kawy Poznań

Kawa z palarni smakuje zupełnie inaczej, podobnie jest z aromatem. Wynika to z palenia w tradycyjnym piecu bębnowym, do którego trafiają szczegółowo selekcjonowane ziarna. W przeciwieństwo do kawy przemysłowej nie ma mowy o odpadach. Świeża kawa pakowana jest w specjalne opakowania zgodne z zasadami propagowanymi przez mistrzów kawy. 

W naszej ofercie znajdują się kawy jasno palone, średnio palone oraz ciemno palone. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, hoteli, firm eventowych etc. Spróbuj świeżej kawy od Fratelli Caffee. W ofercie posiadamy kawy z różnych zakątków świata. 

Klientów z Poznania i okolic gorąco zachęcamy do zakupu naszej kawy kraftowej przez sklep internetowy lub zamówienia mailowe. Już niebawem punkt naszej palarni w Poznaniu. 

Pomysł na kawę kraftową zrodził się podczas dalekich podróży, kiedy mieliśmy okazję posmakować niesamowitej kawy. Pasja przerodziła się w biznes. Dziś chcemy zaoferować Państwu aromatyczną kawę z najlepszych na świecie ziaren.  

Palarnia kawy to nietypowy biznes, który wymaga poświęcenia, nauki oraz traktowania tego zawodu jak hobby. Nie ma mowy o produkcji masowej, tu potrzeba rzemieślniczego podejścia. Tak właśnie podchodzimy we Fratelli Caffee. 

Gorąco zachęcamy do zakupów przez nasz sklep internetowy. Zamówienia realizujemy najczęściej w ciągu max 48h od zakupu. Do wyboru dostawa kurierem lub do paczkomatu. Serdecznie zapraszamy do skosztowania pysznej kawy. 

rzemieślnicza palarnia kawy