Palarnia kawy Szczecin

Szczecin palarnia kawy

Sposób i czas palenia kawy ma ogromny wpływ na jej smak i aromat. Ponadto bardzo ważnym elementem, jest również to, skąd dane ziarna pochodzą. Wiele osób nigdy nie miało okazji do spróbowania kawy rzemieślniczej ze względu na to, że nie jest ona dostępna w zwykłych sklepach. Po to właśnie powstała nasza palarnia kawy, aby dać Państwu namiastkę prawdziwej kawy kraftowej, świeżo palonej w piecach bębnowych. 

Klientów ze Szczecina oraz okolic serdecznie zapraszamy do zakupu naszej kawy kraftowej poprzez sklep internetowy lub zamawiając kawę mailowo. Już niebawem nowy punkt naszej palarni w Szczecinie. Na życzenie klienta pakujemy kawy w dedykowane opakowanie, np. z logo firmy. 

Dobra palarnia kawy do obróbki stosuje tradycyjne metody wypalania, bez używania jakichkolwiek składników chemicznych. Cały proces wzrostu, uprawy i palenia odbywa się w odpowiednim do tego tempie i w żaden sposób nie jest sztucznie przyspieszany. Tak właśnie podchodzimy do biznesu tworząc dla Was pyszną kawę kraftową. 

W palarni kawy Fratelli Caffee znajdują się skrupulatnie wyselekcjonowane ziarna kawy, które sprawią, że kawa będzie idealnie kremowa i będzie miała wyjątkowy smak i aromat. Do wyboru różne stopnie palenia oraz kwasowość. 

rzemieślnicza palarnia kawy