Palarnia kawy Warszawa

Warszawa palarnia kawy

Palarnia kawy to miejsce, w którym rodzi się prawdziwy smak kawy. Rzemieślnicze palarnie kawy zajmują się wypalaniem najwyższej jakości ziaren kawy w piecach bębnowych. Bardzo ważną kwestią, która brana jest pod uwagę przez rzemieślników, jest to, skąd pochodzą dane ziarna kawy. Dlatego nasza palarnia kawy ma w swojej ofercie tylko najlepsze rodzaje kawy, które nie mają nic wspólnego z kawą, którą można znaleźć w supermarkecie.

Klientów z Warszawy i okolic serdecznie zapraszamy do zakupu naszych kaw kraftowych poprzez nasz sklep internetowy lub poprzez zamówienie mailowe. Już niebawem punkt naszej palarni w Warszawie. Na życzenie klienta pakujemy kawy w dedykowane opakowanie, np. z logo firmy. 

Podczas wypalania ziaren kawy w piecach uzyskiwany jest odpowiedni stopień wypalenia. Określa się go poprzez opis wybarwienia ziaren i określa się je w następujący sposób:

– palenie jasne,
– palenie średnie,
– palenie średnio ciemne,
– palenie ciemne.

Każdy z tych rodzajów wypalenia, będzie miał inny smak, dlatego też każdy znajdzie odpowiedni rodzaj kawy dla siebie. We Fratelli Caffee możecie Państwo skosztować każdego rodzaju zarówno jeśli chodzi o stopień wypalenia czy kwasowość. 

rzemieślnicza palarnia kawy