Via Mundi

Kategorie:

Filtry:

Filtruj wg ceny
Pochodzenie:
Stopień wypelenia

Więcej o kategorii:

Inspiracją do powstania kolekcji kaw Via Mundi były podróże po świecie. Jako organizatorzy wycieczek zagranicznych, podczas licznych wypadów pijaliśmy pyszne kawy w różnych zakątkach świata. Smaki jakimi się tam delektowaliśmy sprawiły, że postanowiliśmy je odtworzyć i podzielić się nimi z Wami. Tak właśnie powstała kolekcja kaw rzemieślniczych inspirowanych smakami świata VIA MUNDI.

Pyszne kawy z kolekcji VIA MUNDI charakteryzują się świeżością, są bowiem wypalane w tradycyjnych piecach bębnowych i od razu trafiają do sprzedaży. W przeciwieństwo do kaw przemysłowych, które niekiedy leżą na magazynach wiele miesięcy.

Dlaczego VIA MUNDI to pyszne kawy?

Niezależnie od pochodzenia ziarna, a więc z jakiej plantacji pochodzi wszystkie są wysokogatunkowe. W przeciwieństwie do przemysłowej kawy, gdzie najczęściej produkcja składa się z odpadów. Szczegółowa selekcja plantacji i wysokogatunkowe ziarna sprawiają, że zarówno kawy z Brazylii, Etiopii czy Hondurasu charakteryzują się niepowtarzalnych smakiem i aromatem. Chcesz skosztować pyszne kawy? Koniecznie spróbuj kolekcji VIA MUDI.

Idealne do deserów

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki mocnej kawy zwłaszcza u schyłku lata, gdy powoli wieczory i poranki stają się coraz bardziej chłodne. Najlepsze kawy charakteryzują się głębokim aromatem i zapachem, który pobudza do działania.

Przedstawiamy pyszne kawy, które przywędrowały z różnych zakątków globu. To przyjemność dla prawdziwych smakoszy, którzy teraz w zaciszu własnych domów mogą raczyć się parującymi napojami z najdalszych regionów. Każdy, kto choć raz spróbuje naszych wyrazistych kaw, natychmiast dostrzeże różnicę pomiędzy nimi, a tymi kupowanymi na co dzień w markecie. W każdym opakowaniu zamykamy świeżość i kwintesencję tego, czym jest kawa.

Oferujemy cudowne kawy do samodzielnej degustacji lub też jako dodatek do deserów. Niezależnie od tego, czy jesteś koneserem mocnej, parzonej kawy czy też delikatnej białej odmiany z mlekiem, to propozycja specjalnie dla Ciebie! Napełnij swój ulubiony kubek brazylijskim słońcem lub Kolumbijskimi rytmami i poznaj zupełnie nowy wymiar picia kawy.