Zioła antyhistaminowe

zioła przeciwalergiczne

Zioła antyhistaminowe

Wyobraź sobie kapiący kran. Kropelka za kropelką kapie woda. Wydaje się, że to tylko kropla. Nic takiego. Ale kiedy zbierzemy te krople z całego dnia, tygodnia, miesiąca – okazuje się, że uzbierała się zaskakująca ilość wody. Tak samo można spojrzeć na alergię: czasem się kichnie, czasem wytrze nos, a czasem coś zaswędzi. Jednak jeśli zbierzemy w całość ilość tych rozpraszaczy, okazuje się, że nasz dobrostan został bardzo naruszony, a zmęczenie objawami doprowadza do ogólnej niemocy.

Każdy z nas chciałby być w pełni sił witalnych, umysłowych i czuć się na tyle dobrze, by sprawnie realizować swoje cele. Od naszego dobrego samopoczucia zależy, jak funkcjonujemy, jak wywiązujemy się z obowiązków, zadań, ale też to, jakie relacje budujemy z ludźmi w naszym otoczeniu. Dlatego niby niepozorna alergia może wpłynąć na nasze życie bardziej, niż się wydaje. Sama w sobie zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych XXI wieku. I choć niemożliwe jest całkowite jej wyleczenie, to możemy sobie pomóc na różne sposoby. Jednym z nich są zioła przeciwhistaminowe.

Łatwo powiedzieć – pij zioła przeciwalergiczne, a poprawisz swoje samopoczucie. Przecież najpierw trzeba wiedzieć, jakie zioła pić, skąd je wziąć, czy warto pić czyste zioła naprzemiennie, a jeśli tak, to w jakich proporcjach, czy lepiej postawić na mieszanki przygotowane przez znawców tematu? Pytań jest wiele, ale spokojnie – odpowiedź jest w zasięgu ręki.

Wyszliśmy naprzeciw potrzebom około 40% populacji naszego kraju, ponieważ szacuje się, że na skutek choćby coraz większego zanieczyszczenia powietrza, alergików jest coraz więcej. Stworzyliśmy mieszankę ziół, która najlepsze efekty przynosi stosowana przy uczuleniu na kurz i środki chemiczne, jednak jej skład wspomaga dobre samopoczucie i łagodzenie objawów alergii spowodowanej różnymi czynnikami. W naszej mieszance znajdziesz liść babki lancetowatej, ziele przetacznika, skrzypu polnego, poziewnika, kłącze perzu, pięciornika, owoc róży i wiele innych. Wszystkie w odpowiedniej proporcji, skomponowane z należytą uważnością i wiedzą, sprawią, że przy regularnym stosowaniu poczujesz poprawę samopoczucia.

Dobrze wiedzieć, jakie zioła na alergie przynoszą ulgę, jednak nie jest to niezbędna wiedza. Zdaj się na nas i sprawdź, jak w prosty sposób możesz wprowadzić dużą zmianę w swoim funkcjonowaniu. Energię, którą tracisz na wycieranie nosa czy kichanie możesz zainwestować w coś innego – na przykład na przytulenie bliskiej osoby.

Sprawdź naszą wyselekcjonowaną mieszankę ziół (http://fratelli.stronazen.pl/produkt/ziola-na-alergie/)
i poczuj różnicę.

 

Przeczytane już:
Zobacz też: