Zioła na odchudzanie

Więcej o kategorii:

Jeśli czujesz, że potrzeba Ci uregulowania procesów przemiany materii, jeśli potrzebujesz wsparcia w zmniejszeniu łaknienia – spróbuj włączyć do codziennej diety nasze Zioła na odchudzanie. Niech jednak nie zmyli Cię ich nazwa. Mieszanka ziół nie jest magiczną miksturą, ale zdrowym wspomaganiem dla organizmu. Równolegle z jej stosowaniem, niezbędna jest właściwa dieta, a także ruch.

Zioła, które proponujemy, zawierają w swoim bogatym składzie skrzyp polny, którego jednymi z prozdrowotnych właściwości są poprawa kondycji skóry, włosów i paznokci, ale także usprawnianie pracy wątroby i działanie odtruwające. Morszczyn pęcherzykowaty z kolei przyspiesza perystaltykę jelit, likwidując zaparcia i ułatwiając wypróżnianie. Ma również właściwości zwiększania przemiany materii, co wpływa korzystnie na proces odchudzania czy utrzymania masy ciała. Ziele krwawnika natomiast, choć trochę pobudza apetyt, to przede wszystkim wspomaga trawienie.

Wszystkie składniki skomponowane zostały z najwyższą dbałością o ich proporcje i właściwości. Tobie pozostaje skorzystać, czerpać i nie zapominać o odpowiedniej diecie i ruchu.