Zioła na wzmocnienie pocovidowe

Więcej o kategorii:

Znaleźliśmy się trudnej sytuacji. Czas pandemii i Covid-19 niestety nie sprzyjają dobremu samopoczuciu oraz bezpieczeństwu. Jeśli przechorowałeś już tę chorobę, możesz wspomóc się naszą mieszanką ziół, które zaleca się spożywać przy zapaleniu płuc, oskrzeli, ale także dla oczyszczenia płuc palaczy. Mieszanka ta jest bardzo pomocna przy regeneracji.

Starannie dobrana kompozycja to między innymi ziele poziewnika, który od dawna wykorzystywany był do łagodzenia przebiegu i konsekwencji gruźlicy, zapalenia płuc i oskrzeli, ale także uporczywego kaszlu. To poziewnik przyspiesza gojenie się tkanki płucnej oraz zmniejsza wysięk płucny.

Ziele krwawnika, chociaż kiedyś miało przynosić szczęście w miłości, a wszystko przez umieszczenie go pod poduszką – dziś lepiej przebadane, wiemy,  że wpływa na nieżyty i stany zapalne przewodu pokarmowego, ale także działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Używa się go nawet przy nieznacznych krwawieniach płucnych.

Zestawienie ziół, korzeni i kwiatów, które znajdziesz w torebce naszych Ziół na wzmocnienie, pomoże Ci  w regeneracji po przejściu Covid-19, a także w sytuacji, kiedy Twoje płuca potrzebują tego, by się nimi zaopiekować.